دستهای آسمانی
اعتیاد را ترک نکنیم درمان کنیم. { کنگره 60 }
درباره وبلاگ


این وبلاگ مربوط به یکی از لژیون های کنگره 60 نمایندگی عمان سامانی شهرکرد میباشد. کنگره 60 تشکیلات تحقیقاتی مستقلی است که هدف اصلی آن شناخت انسان و مواد مخدر و ارائه راهکار به مصرف کننده و خانواده هایشان برای رهایی از اعتیاد میباشد. لذا در این مجموعه واحدهای آموزشی به نام لژیون وجود دارند که در این راستا فعالیت میکنند. این وبلاگ نیز در مورد فعالیتش در این زمینه توسط اعضاء خود اطلاع رسانی میکند.به امید اینکه حاصلی داشته باشد.

مدیر وبلاگ : فرزاد سقایی دهکردی
نظرسنجی
بازدید کننده عزیز لطفا نظر خود را راجع به این وبلاگ مطرح نمایید.

چهارشنبه 8 آذر 1396 :: نویسنده : محسن رضایی
به نام قدرت مطلق الله

خلاصه ایی از سی دی (غذای ما دوای ما) جناب مهندس دژاکام

عامل مریضی های ما غذی ماست و عامل بهبودی ما هم غذای ماست،

صور پنهان در مورد انسان همان جهان اکبر است که دیدگاه کنگره 60 است،

ممکن است انسان زیبا و بدون نقص باشد اما درونش غیر از این است.....


و اما در مورد صور پنهان صحبتی نمودید ، صور پنهان که در مورد انسان عرض مینمائید به قول معروف جهان اکبراست ، هر قدر در مورد ان بگوئیم تمامی ندارد ؛ خواسته این که بخواهید تدریس بنمائید ، مانند همان بیماری ظاهر و باطن است ، ممکن است ظاهر انسان سالم باشد و زیبا و بی نقص ؛ ام درون غیر از این باشد ،

ما تمام تلاشمان را مینمائیم که در مورد اعتیاد و بیماریهای ناشناخته ، با درمان همزمان اعتیاد توجه نموده و درمان ان توسط دوستان پزشک به مرحله ای از درمان برسانیم ، مشروط به اینکه وقت ان نگذشته باشد و تمام بدن آلوده نشده باشد

 

مطلبی که فوق العاده مهم است و گذشتگان به ان اعتقاد داشتند و این شعار را میدادند که غذای ما دوای ماست و دوای ما غذای ماست .اینجا میشود اضافه کرد که عامل مریضیهای ما غذای ماست و عامل بهبودی ما هم غذای ماست و این مسئله بسیار مهمی است ,چون شاهد هستیم جوانی 25 یا ایکس سال سن دارد و از نظر فیزیکی هم سالم است و مشکل چندانی ندارد و از انواع قرصهای ویتامن استفاده میکند

میتوانید با مصرف سبزیجات و میوه جات و از راههای متعدد انواع ویتامینها را جذب بدن خود نمائید .

اما ما در بعضی از بیماریها ناگزیر هستیم که از دارو استفاده کنیم  و نمیتوانیم بگوئیم که دارو استفاده نکنید ؛ موضوع  مهم این است که در مصرف دارو افراط نکنیم و اگر قرار شد  دارو مصرف کنیم باید به میزان و به اندازه و حساب شده و برای یک دوره مصرفی مشخص استفاده کنیم حتما باید از مواد غذایی مناسب استفاده کنیم .

بیماریهای ما انسانها شامل سه قسمت میشوند :

1: یک نوع بیماری که در اثر یک حادثه و یا یک بیماری واگیردار پیش می اید .

2 : بیماریهای که در اثر کمبود مواد غذایی بوجود می ایندمثل بیماری کم خونی

3 : یکسری بیماریها که در اثر کمبود موادی است که خود بدن می سازد مثل کمبود تولید گلبول سفید خون

در مبحثهای قبلی بیان کردیم که انسان از خاک خلق شده است ؛ یکی از برداشتها در این بحث این است که ان چه عواملی که در خاک هست , در وجود انسان هم هست مثل کلسیم , پتاسیم ,سدیم ,منیزیم و ...پس عامل یکی از بیماریهای بسیار بسیار مهم از طریق مصرف نامناسب مواد غذائی بوجود می اید .پس وقتی میگویند غذای ما دوای ماست یعنی مثلا مصرف پرتقال کمبود ویتامین ث را در بدن انسان تامین میکند و یا گوشت و حبوبات , پروتین جسم ما را تامین میکنند .پس غذا برای ما حکم دوا را دارد و باید از غذاهای مناسب استفاده کنیم .

و عدم مصرف مناسب مواد غذایی , یکسری کمبودها و بیماریها را برای ما بروز می اورد .

یکسری مواد هست که در طبیعت است مثل نفت خام ولی نفت خام تمام مسائل زندگی ما را جوابگو نیست .در بدن انسان هم یکسری مواد را از بیرون , جسم دریافت میکند و یکسری مواد را خود بدن انسان تولید میکند که ممکن است در طبیعت نباشد

مثلا بدن دوپامین ، سروتین ، ادرنالین ، اسد کولین ، دینورفین ، اندروفین و انکفالین را می سازد و هر کدام از این مواد , موادی است که بدن خود میسازد و هر یک کاربردی دارد

مثلا انکفالین مربوط به سیستم ضد درد میباشد و درد را تسکین میدهد .پس یکسری از بیماریها در اثر کمبود این مواد بدن بوجود می اید

عامل بیشتر بیماریهااین دو دلیل میباشند :

1: کمبود مواد بیرونی                 

 2: کمبود مواد درونی

مواد درونی ؛ موادی است که خود بدن تولید میکند و در طبیعت یافت نمیشود مثلا گلبول سفید خون که در طبیعت یافت نمیشود و باید خود بدن بسازد ؛ پس به همین دلیل میگوئیم غذای ما دوای ماست .

حالا اگر بدن بخواهد این مواد را تولید کند  نیاز به مواد اولیه دارد و باید این مواد اولیه در اختیار بدن قرار بگیرد که این مواد را بسازد .حالا گاهی اوقات با مصرف مواد مخدر , الکل , انواع قرصها و سیگار این سیستم را مورد تخریب قرار میدهیم .من با مصرف قرص مخالفتی ندارم , با مصرف زیاد و بی رویه قرصها مخالفت دارم ؛ در اثر استفاده مکرر از قرصها , نقطه تحمل بدن را بالا میبریم .ما میتوانیم نقطه تحمل خود را در مقابل مصرف دارو ثابت نگه داریم و یا در یک دز پائین نگه داریم

قرص اعصاب و روان مانند دکان داری میباشد ؛ در مغازه و دکانها نوشته شده جنس فروخته شده پس گرفته نمیشود  دقیقا در سیستم اعصاب و روان , دارو داده میشود واین دارو دیگر از جسم پس گرفته نمیشود , شاید نوع دارو تعویض شود . زمانی میشود این دارو را پس گرفت که شخص به درمان قطعی رسیده باشد .

حتی الامکان در مصرف داروی اعصاب و روان سعی کنیم کمتر دارو مصرف کنیم , در مورد مواد مخدر هم همین مسئله را مطرح کردم که اول میزان مواد مصرفی خود را اول با ترازو وزن کنید و بعد مواد خود را بکشید و مصرف کنید  همه ی سفر اولیها در کنگره روی پروژه بکش و بکش هستند .

در مصرف مواد غذایی هم باید توجه داشته باشیم که زیاد مصرف نکنیم ؛ پس غذایی ما دوای ماست و دوای ما هم غذای ماست .همه اعضا کنگره هم باید به همین شکل عمل کنند , پزشک برویم و از دارو هم استفاده کنیم ولی باید جوری برنامه ریزی کنیم که غذای ما دوای ما باشد و دوای ما هم غذای ما باشد ؛ یعنی بتوانیم از طریق مواد غذایی این مبحث را کنترل کنیم .

حالا مواد غذایی که برای جسم و این ماشین مصرف میکنیم , همه برای هدایت این ماشین جسم است و اینجا صحبت از صور اشکار و صور پنهان بیان میشود و این جسم نیاز به سوخت و مواد اولیه و ... دارد و این مواد غذایی که ما مصرف میکنیم شامل سه ضلع میباشد :

1. آب
این سیستم جسم نیاز به اب دارد و یکی از مسائل مهم و مورد نیاز جسم است ؛

بدن هر انسان از دو سوم اب تشکیل شده است و باید به مصرف مایعات و اب توجه داشته باشیم و بدانیم مصرف چای , قهوه و انواع دمنوشها جای اب را نمیگیرد .چای باعث تکرر  ادرار در شخص میشود و اب بدن را کم میکند .هر شخص پس از بیداری صبح باید حتما یک یا دو لیوان اب مصرف کند و این اب نباید سرد باشد .

2 . هوا
امروزه در اثر الودگی هوا تنفس خیلی مشکل شده ؛ حالا با این الودگی واویلا مصرف سیگار نیز تنفس را مشکل تر میکند .مرگ و میر مصرف سیگار 17 برابر بیشتر از مصرف مواد مخدر میباشد .

الوده بودن هوا و از بین بردن جو زمین ایجاد مشکل میکند و بشر بدجوری دارد عمل میکند و دارد محیط خود را الوده میکند .هوا برای انسان خیلی حائز اهمیت میباشد , اگر انسان یک هفته غذا نخورد و یا 3 یا 4 روز اب نخورد هنوز زنده می ماند ولی اگر انسان  چند دقیقه و ثانیه هوا تنفس نکند , میمیرد .

ج . مواد غذایی : مواد غذایی خود شامال سه قسمت میشود :

1.میوه جات و سبزیجات : که یک مصرف مهم برای ما میباشد ؛ که انواع و اقسام ویتامینها در سبزیجات و میوه ها موجود میباشد و باید سعی کنیم از میوه و سبزیجات استفاده کنیم و در فصل خودش هم استفاده کنیم .اگر از میوه و سبزیجات در فصل خودش و تازه  استفاده کنیم , شفا و دوا میباشد ؛ در غیر از فصل اگر استفاده کنید به عقیده من سم میباشد .

2. غلات و حبوبات :  باید از انواع حبوبات و غلات به نحو مطلوب استفاده کنیم ؛ ما از غلات و حبوبات درست استفاده نمیکنیم , ما باید به مصرف مواد غذایی یک نگاه دیگری بکنیم .

3. گوشت : از گوشت تازه باید استفاده کنیم و از نگهداری بلند مدت و در فریزر خودراری نمائید .

الف : گوشت سفید

ب : گوشت قرمز

ج : گوشت مرغ و ماهی

اکثرا سعی کنید از ماهیهای دریا استفاده کنید و در زمستان و پائیز حتما از گوشت ماهی تغذیه کنید .گوشت ماهی هم انواع و اقسام مختلف دارد , شما فقط اسامی چند نوع خاصی را یاد گرفته اید و از ان چهارچوب هم خارج نمیشود .سعی کنید در مصرف گوشت , از کلیه گروه غذایی گوشتها و حتی انواع ماهیها و تنوع انواع و اقسام گروههای غذایی را بدانید  و مصرف کنید تا ما به جائی برسیم که کمتر مریض شویم و کمتر به بیمارستان مراجعه کنیم . پس باز میرسیم به جائی که غذای ما دوای ما و دوای ما غذای ماست و باید از این گروه مواد غذایی به درستی استفاده کنیم .

یکی از مسائل مسئله ی صور پنهان است , چون دیدگاهی که در کنگره 60 است , چه بخواهیم چه نخواهیم یک دیدگاه الهی است , چرا ؟چون دیگاه الهی این است که میگوید , انسان بقاء دارد و انسان با مرگ از بین نمیرود , دیدگاه الهی این است که بیان میکند انسان دو قسمت دارد , یک قسمت صور پنهان و قسمت دیگر صور اشکار دیدگاه الهی بیان میکند که این انسان هر عملی انجام بدهد , عکس العمل ان به خودش برمیگردد ؛اگر کار نیک بکنی ، پاداش میگیری و اگر کار بدی انجام بدهی روزگار سرت بلا می اورد و دیدگاه الهی این مسائل را بیان میکند و کنگره 60 هم به این مسائل کاملا معتقد است .و چون به صور پنهان و این قوانین معتقد هستیم ؛ با این دیدگاه ما میتوانیم به نتیجه و درمان برسیم ؛اگر اعتقاد داشته باشیم که انسان یک موجودی است که در این هستی می اید به حیات و بعد از بین میرود , اینجوری زندگی خیلی خیلی فرق میکند و متفاوت است ؛ ولی وقتی وارد صور پنهان میشویم , صور پنهان انسان جهان اکبر است ؛ حتی وجود خود انسان هم جهان اکبر است ؛ چون انقدر صور پنهان وسیع و گسترده است که قابل تصور نیست , چون جهان هستی و جهان بیکران بسیار بسیار گسترده است .

صور پنهان حاکم بر انسان است و جسم فقط یک ماشین و جسد ارزشمند و مهم است .

هر قدر در مورد ان بگوئیم , تمامی ندارد ، خواسته اینکه بخواهید تدریس کنید

هر چه در مورد صور پنهان تا الان گفتیم کم است و هنوز به یک نقطه ی کوچکی از ان هم دست پیدا نکرده ایم .

مانند همان بیماری ظاهر و باطن

بیماریها هم همینطور هستند ، یکسری بیماری داریم در ظاهر قابل مشاهده هستند و یکسری بیماریها حتی قابل مشاهده هم نیستند .

ممکن است انسان ظاهرا سالم باشد و زیبا و بی نقص ، اما درون غیر از این باشد . ما تمام تلاشمان را مینمائیم که در مورد اعتیاد و بیماریهای ناشناخته با درمان همزمان اعتیاد توجه نموده و درمان ان توسط دوستان پزشک به مرحله ی درمان برسد .

ممکن است شخص را از نظر ظاهری نگاه میکنیم , خیلی خوب و مرتب و سالم باشد , ولی از درون نمیدانیم چه خبر است , ممکن است دچار انواع و اقسام بیماریها باشد .اینجا اشاره ای دارد به کنگره در مورد درمان اعتیاد ؛ شخص دچار انواع و اقسام بیماریها میباشد و با درمان اعتیاد ان بیماریها هم در حین انجام پروسه درمان و با متد دی اس تی به درمان و نتیجه میرسند . ممکن است شخص در درون یکسری بیماری دارد که نمیداند چه بیماری است و حتی نمیداند با درمان و استفاده از روش دی اس تی ان بیماری هم درمان میشود .و با استفاده و همکاری پزشکان باید راههای دیگری گشوده شود و بصورت علم برنامه ریزی شود .

البته مشروط به اینکه وقت ان نگذشته باشد و تمامی بدن الوده نشده باشد

برای درمان بعضی بیماریها باید وقت ان نگذشته باشد , و وقتی زمان ان گذشته و همه ی بدن الوده شده دیگر نمیشود کاری کرد  .

همانطوری که میدانید زندگی امروز در ایجاد بیماریها نقش اساسی دارد و اینکه به نحوی زمین الوده شده و گردش ابهای زیرزمینی و بردن این عوامل از جایی به جاهای بسیار دور دست , سبب بروز انواع و اقسام بیماریها میگردد و با تمام مراقبتها از انتشار ان نمیتوان جلوگیری نمائید ؛ شما بسیاری از راهها را اشاره نمودید ، ولی باز دیده میشود با وجود ساده زیستن باز هم انسانها دچار امراض نادیدنی میشوند ؛ درون انسان دنیائی است که بایستی همیشه مورد بازبینی واقع بشود ، بیماریهایی که هست اما دیده نمیشود ، اما شما حرکتی نمودید که ادامه ان به ان مطالب خاص اشاره میشود

امروز برخورد با انسانها و اموزش انها کار حساسی است ، مسئله ای که مطرح است , این است که شما در حال انجام کارهایی هستید که کاملا متوجه میشوید که چگونه برخورد نمائید , در امور انسان بسیار شایان توجه است ، که تحقیقات ادامه دارباشد و از یافته ها به نحوء احسنت استفاده بشود , گاهی زمان می برد ، اما نتیجه مطلوب حاصل میشود

کار شما و دوستان پزشک شما , انهایی که به دنبال یافتن هستند ، توجه به این امورات می باشد , ساختن بیمارستان و تجهیزات فراهم نمودن , فقط بخش کوچکی است که درصد کمی یاری به ما می نماید و باقی علم است و عمل ؛

در مورد این مسائل بایستی بیشتر توجه بشود , سالم زیستن یکی از راههای است که می توان بشر را از بیماریها دور نگه دارد و بیشتر توجه بشود .نوع مطلب : نوشتار سی دی ها، مقالات، 
برچسب ها : غذا، دوا، گوشت، سلامتی، اشکار، گوشت سفید، بهداشت،
لینک های مرتبط :
شنبه 4 فروردین 1397 11:45 ق.ظ

Thank you. Terrific stuff!
prezzo cialis a buon mercato buy brand cialis cheap can i take cialis and ecstasy cialis kamagra levitra are there generic cialis cialis 50 mg soft tab how does cialis work buy cialis sample pack cialis 5mg prix cialis side effects dangers
سه شنبه 29 اسفند 1396 02:37 ب.ظ

You said it adequately.!
cialis generika in deutschland kaufen buy cialis uk no prescription dose size of cialis viagra vs cialis achat cialis en europe tadalafil 10 mg deutschland cialis online price cialis per pill cialis wir preise cialis vs viagra
شنبه 11 آذر 1396 08:56 ب.ظ
خداقوت خدمت کمک راهنمای محترم آقای فرزاد. تشکراز نویسنده
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
کدهای جاوا اسکریپت