تبلیغات
دستهای آسمانی - تشخیص
 
دستهای آسمانی
اعتیاد را ترک نکنیم درمان کنیم. { کنگره 60 }
درباره وبلاگ


این وبلاگ مربوط به یکی از لژیون های کنگره 60 نمایندگی عمان سامانی شهرکرد میباشد. کنگره 60 تشکیلات تحقیقاتی مستقلی است که هدف اصلی آن شناخت انسان و مواد مخدر و ارائه راهکار به مصرف کننده و خانواده هایشان برای رهایی از اعتیاد میباشد. لذا در این مجموعه واحدهای آموزشی به نام لژیون وجود دارند که در این راستا فعالیت میکنند. این وبلاگ نیز در مورد فعالیتش در این زمینه توسط اعضاء خود اطلاع رسانی میکند.به امید اینکه حاصلی داشته باشد.

مدیر وبلاگ : فرزاد سقایی دهکردی
نظرسنجی
بازدید کننده عزیز لطفا نظر خود را راجع به این وبلاگ مطرح نمایید.

شنبه 21 بهمن 1396 :: نویسنده : محسن رضایی
به نام قدرت مطلق الله

خلاصه ایی از سی دی (تشخیص) جناب مهندس دژاکام

تا از شک نگذری به یقین نخواهی رسید،

هرچه به فرمان فکر و عقل نزدیکتر شوی از لحاظ ظاهری هم زیباتر می شوی،

هر چیزی که در اندیشه ما گذر می کند حتما در هستی وجود دارد خیال هم جزو آن هست...


"سلام دوستان حسین هستم مسافر"

هدف ما از دنبال کردن بحث های جهان بینی برای یادگیری علم زندگی کردن است،که مهمترین علم ها همین علم زندگی کردن است،تمام علوم در خدمت این هستند که انسان در جهت صراط مستقیم به زندگی خود ادامه بدهد و در جهت عدل حرکت کند.
تمام علم ریاضیات،طب،هنر و غیره در خدمت انسان ها برای راحتی در زندگی است،تمام انبیای الهی و خداوند هم همین را می خواهند که دروغ نگوییم،دزدی نکنیم،رشوه نگیریم،تجاوزنکنیم،خیانت نکنیم،شهادت نادرست ندهیم و غیره هدف ما از این درسها آموزش چگونه زیستن است.
هدف از یادگیری جهان بینی این است که ماقدرت تشخیص درست و غلط را پیدا کنیم خیلی از مسائل هست که انسان ها فکر می کنند کاملا درست است و آن را باور دارند ولی بعد از مدتی به این نتیجه می رسند که کاملا غلط است.
تا از شک نگذری به یقین نمی رسی،من در گذشته به روشهای ترک شک کردم و چندبار هم ترک کردم که آخرین آن دوازده سال به طول انجامید، بعد با روشی که خداوند خواست من به درمان رسیدم و این روش dstرا در کنار سایر روشها گذاشتم و توانستم بین خوب و بد و درست و غلط مقایسه کنم،
انسان اگر از ابتدا تاکنون فقط هندوانه خراب دیده باشد گمان می کند که ذات هندوانه خراب است و همین است.اما اگر مثلا بعداز چندسال هندوانه سالم ببیند و آنرا در کنار سایر هندوانه های خراب قرار دهد می فهمد که نه ذات هندوانه خراب نیست و ایراد از جای دیگری بوده است انسان وقتی می تواند بین درست و غلط انتخاب کند که معیار سنجش داشته باشد من وقتی روش درمان dst را دیدم و سایر روش ها را هم تجربه کرده بودم شک من به یقین تبیدیل شد و فهمیدم که سایر روش ها ترک مواد است و کاملا غلط است.
و فهمیدم که یوآردی یوآراودی  سم زدایی کاملا غلط است و در کتاب هم آمده است و آنجا آغاز کار من و شروع کار من با روش dst آغاز گردید.
این غلط بودن در روش های پزشکی هم معمول است مثلا برای سرطان ابتدا غده ها از بین می برند و سپس شیمی درمانی بعد پرتو درمانی بعدازمدتی هم شخص می میرد.
این قضیه درمان غلط در ام اس  اوتیسم  آلزایمر  پارکینسون و خیلی بیماری های دیگر هم هست که پزشکان ما عملا هیچ راه حلی برای آنها ندارند و دستشان خالی است.
ما در بحث جسم روان و جهان بینی روی شناخت و سلامت خودمان کار می کنیم چون ما پزشک بیماری داریم ولی پزشک پیشگیری از بیماری نداریم.
یک بیماری ساده یبوست را هزاران نسخه می دهند اما هنوز نتوانسته اند راهی برای آن پیدا کنند که ما با محلول dsp این مسئله و مسئله واریس را که شخص باید شش ماه مصرف کند تا نتیجه بگیرد حل کرده ایم.
بیماری ها به علت سوء تغذیه است بدن ها فقیرند و ما هم به همین علت می گوییم روی جسم و تغذیه کار کنید و از انواع میوه سبزیجات و لبنیات و غذاها استفاده کنید.
یک باور غلط: قبلا می گفتند بعلت کلسترول از روغن و کره حیوانی استفاده نکنید اما حالا به این نتیجه رسیده اند که کره و روغن های حیوانی بعث از بین رفتن کلسترول می شود.
اگر در مسائلی به من کمک کنند من روی بیماری های دیگر هم کار می کنم و راه حل پیدا می کنم مثلا دارویی باشد که مسئله اریکشن و ارگاسم را حل کند دیگر کسی سراغ تریاک نمی رود.
اگر ما روی پنج حس ظاهر و پنج حس باطن کار می کنیم نمی خواهیم مسلکی را درست کنیم بلکه فقط مسئله شناخت خودمان است،چرا؟
چون اگر می خواهیم مخلوقات را بشناسیم باید خودمان را بشناسیم اگر می خواهیم خدا را بشناسیم باید خودمان را بشناسیم و به عنوان یک انسان بدانیم که بعد از مرگ هستیم یا نیستیم اگر هستیم طبق چه منطقی و اگر نیستیم طبق چه دلیل منطقی نیستیم.
اگر من یک فیزیکدان باشم ولی علم زندگی کردن را بلد نباشم بدرد نمی خورد اگر من بهترین پزشک باشم اما علم زندگی کردن را بلد نباشم بدرد نمی خورد اگر من دنیا پول داشته باشم اما درست زندگی نکنم فایده ندارد.
پرفایده و درست و خوب است که انسان خوب کار کند و خوب هم زندگی کند مثل حضرت محمد(ص) و همچنین علی(ع) که هم خوب کار می کردند بزرگترین کارها را انجام دادند و خوب زندگی کردند و این مسئله بسیار مهم است.
صراط مستقیم طبق قرآن کریم و فرامین الهی درست است نه این خرافاتی که در برخی موارد وارد دین شده است.
هر اندیشه ایی که شما بنمائید دلیل بر وجود آن اندیشه است پس خیال هم جزو آن می باشد هیچ چیز در دنیا نیست مگر در اندیشه باشد،هر چیزی که در اندیشه ما گذر می کند حتما در هستی وجود دارد.
آخرین مرحله آرایش جسم فرمان فکر و عقل است:بالاترین زیبایی در جسم و ظاهر انسان وقتی اتفاق می افتد که انسان به فرمان عقل رسیده باشد به عبارتی هرچه به فرمان عقل بیشتر نزدیک شوی زیباتر می شوی،
پیرامون بعد خویش پس از انتقال تفکر و تعقل ایجاد تصویر می نماید:بعد از مرگ اندیشه عریان است یعنی هرچه که ما فکر کنیم همان حاضر می شود،شو شود،وقتی انسان به فرمان عقل رسید وارد وادی نفس مطمئنه شده است کسی هم که وارد وادی نفس مطمئنه شد تمام خواسته هایش معقول است چون براساس تعقل است و به بهشت خداوند وارد می شود(ادخلوها به سلام آمنین)
وقتی که خوابیم و خواب می بینیم می گوییم حقیقت همین است وقتی هم که بیداریم می گوییم حقیقت این است آیا حقیقت کدام است؟
هر دو حقیقت عالم خود هستند.
 گاهی ما در مورد مسئله ایی مدتها تفکر می کنیم که آیا حقیقت چیست و حق کدام است تا این که سرانجام فرمانی می رسد و ما را هدایت می کند.
شاهکار عرفای ما این بود که سر از ابعاد دیگر در آورده بودند و سیروسلوک می کردند و بخاطر همین به آنها عارف می گفتند،
شیخ شهاب الدین سهروردی در کتاب حکمت عشاق می گوید حکیم ذوقی کسی است که آن گونه که لباس از تن بیرون می کند خلع کالبد کند و به عالم بالا در آید،آنچه من آموختم همانا از راه دیگری بود.
فیض روح القدس ار باز مدد فرماید دیگرانم بکنند آنچه مسیحا می کرد،
نگار من که به مکتب نرفت و خط ننوشت به غمزه مسئله آموز صد مدرس شد،
حکیم بحثی از طریق درس و مدرسه کتاب می آموزد،
حکیم ذوقی از طریق خلع کالبد و سیروسلوک در ملکوت آموزش می بیند،
عین القضات همدانی هم حکیم ذوقی بوده است،به همین دلیل می گوییم عارف،رابطه شمس و مولانا هم از طریق خواب ارادی بوده است.
کم کم به بحث های یازده حس بپردازید و به خلقت و ایمان بهای بیشتری بدهید.
التماس دعا
مسافر محسن رضایی

نوع مطلب : نوشتار سی دی ها، مقالات، 
برچسب ها : علم زندگی کردن، ریاضیات، علم طب، هنر، عارف، مسیح، سیروسلوک،
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
کدهای جاوا اسکریپت