تبلیغات
دستهای آسمانی - گزارش عملکرد لزیون پنجم
 
دستهای آسمانی
اعتیاد را ترک نکنیم درمان کنیم. { کنگره 60 }
درباره وبلاگ


این وبلاگ مربوط به یکی از لژیون های کنگره 60 نمایندگی عمان سامانی شهرکرد میباشد. کنگره 60 تشکیلات تحقیقاتی مستقلی است که هدف اصلی آن شناخت انسان و مواد مخدر و ارائه راهکار به مصرف کننده و خانواده هایشان برای رهایی از اعتیاد میباشد. لذا در این مجموعه واحدهای آموزشی به نام لژیون وجود دارند که در این راستا فعالیت میکنند. این وبلاگ نیز در مورد فعالیتش در این زمینه توسط اعضاء خود اطلاع رسانی میکند.به امید اینکه حاصلی داشته باشد.

مدیر وبلاگ : فرزاد سقایی دهکردی
نظرسنجی
بازدید کننده عزیز لطفا نظر خود را راجع به این وبلاگ مطرح نمایید.

سه شنبه 26 تیر 1397 :: نویسنده : مسعود عبدالهی
به نام قدرت مطلق الله 
جلسه دوم ازدورچهاردهم سری کارگاههای اموزشی خصوصی لژیون پنجم شعبه عمان سامانی شهرکردروزهای سه شنبه به استادی موقت مسافرمحسن ودبیری مسافرمسعودبادستورجلسه cdجام درتاریخ 1397/4/19راس ساعت 19:00اغازبه کارنمود.

اگرمیخواهی ازکسی پیروی کنی بایددوشرط داشته باشد:
1خودش هدایت شده باشد2رایگان این کاررابرای توانجام دهد(سوره یاسین ایه 21)
نیروهای منفی(اضداد):
اضدادنقش تکانه ومکمل دارندیعنی اگرتاریکی نباشدنورمعنانداردماوقتی قدرسلامتی رامی دانیم که به دردمبتلاباشیم اینطورنیست که مابگوییم خدایاشیطان راازروی زمین بردارتادنیای مابهشت شوداگرشمرنبودامام حسین(ع)اوج نمی گرفت اضدادنیروی مکمل اندیعنی باعث تکامل ما می شوند.
مادردعای کنگره می خوانیم:
خداوندامادرپی هم روان شده ایم تابدانیم انچه نمی دانیم:
یعنی ماازروزالس یاهمان روزی که موجودیت یافتیم درپی هم روان شده ایم ابتدامانندزنجیری به هم متصل بوده ایم وبعدبنابه دلایلی ازهم جداشده ایم.
هیچ کس کامل به دنیانمی ایدوچهاردست وپااورادرعسل نمی گذارنداورااول جهنم می گذارندوبایدتلاش کندتابه بهشت برسد.
مادوسفرداریم:1سفربیرون2سفردرون
سفربیرون همینotاست که داریم انراتیپرمی کنیم سفردرون رهایی وپریدن است برای پریدن بایدسبک باشیم یک سری وزنه هابه پای من اویزان است ومانع پریدن انداین وزنه هاهمان ضدارزش هاهستندسفربیرون بایدبه موازات سفردرون باشدهرپله otکه کم میکنیم بایدیک پله ازضدارزش هادورشویم.
پیوندبانیروهای اهریمنی:
چراشخصی که به کنگره می ایددوست دارددرمان شودعلاقه منداست اماازموادقبلی دل نمی کندچراشخصی دوست داردسیگارش درمان شودامانمی تواندازان دل بکند؟
ماوقتی درموادمی رویم یک پیوندبااهریمن ونیروهای منفی برقرارمی شودمن بایدعلت این پیوندرابدانم وبتوانم انراقطع کنم  به انسان از سوی خداوند اختیار داده شده است واختیار او بسیار محترم است وهیچ نیروی منفی نمی تواند وارد حوضه اختیارش شود مگر اینکه انسان از اوبخواهد ودست دراز کند .این پیوند به زبان نیست به دل است اگر من به دنبال کارهای ضد ارزشی بروم بین من واهریمن این پیوند برقرار می شود. 
باید پیوند قطع شده واز مسیرم برگردم  وراهم را عوض کنم واین همان سفر درون است که اگر انجام ندهم توانایی پله کم کردن را ندارم .
حریم شکستن،عهد شکنی،تجاوز کردن،خیانت کردن،دروغ گفتن،ودزدی کردن از جمله اعمالی هستند که ضد ارزش محسوب می شوند وباید از آنها دوری کرد.
نماز خواندن برای خود انسان است و وقتی همسایه وزن وبچه ی من از دست من آسایش ندارند فایده ای ندارد باید اطرافیان از اعمال وزبان من در راحتی وآسایش باشند.
جام:روح تمثیل جام است.

انسان از سه قسمت تشکیل شده است :نفس،جن،روح .
نفس خود واقعی من است جن مشاوره ی منفی است وروح مشاوره ای است مثبت است.
روح،مانند جام است که نفس وجسم را دربر می گیرد جسم مانند یک ماشین ونفس مانند راننده است.

جسم یک امانت است در دست ما وما باید در مورد تخریبهای که روی آن انجام می دهیم پاسخگو باشیم .
روح که نزد ماست یک قطره است از اقیانوس ومشاوره از طرف خداوند است وهر چه بیشتر طرف آن حرکت کنی حالت بهتر می شود وهر جا از روح فاصله بگیری ناراحتی وعذاب واسترس است.
یک سری اعمال هستند که پیشنهادی از طرف جن یا مشاوره ی منفی هستند ظاهر آنها قشنگ است ودر باغ بهشت ولی انتهای آنها آتش جهنم است .
اعمالی که از طرف روح یا مشاوره مثبت پیشنهاد می شوند به صورت نسیه است اولش تلخ است اما میوه آن شیرین وحال خوش است مانند زمانی که مواد مصرفی راقطع می کنیم وشروع به مصرف Ot وتیپر کردن آن می کنیم اولش سخت است اما انتهای آن سلامتی است.

اعمالی که از طرف جن می آید نقد است ودستمزد تورا نقد می دهد مثلا زمانی که خماری می گوید سریع یک بس بکش وبرو سراغ کارت و از همین راه است که انسان را فریب می دهد.
برای اینکه ما بفهمیم پیشنهادی که به ما می شود از طرف جن است یا روح باید دانایی وآگاهی خود را بالا ببریم .
در چاه افتادن ذره به ذره است وکسی یک شب معتاد نشد .وقتی در کنگره ای داری از اتوبانی حرکت 
می کنی ویکدفعه نمی گوید مواد رابزن اول سرعتت را کم می کند .
شیر برای شکار اول اورا از گله جدا می کند وسپس اورا تار می کند تا تک بیفتد سپس به راحتی اورا شکار می کند .
اولی می گوید چرا هفته ای سه جلسه کنگره می روی تو خسته ای هفته ای یک جلسه برو ،بعد می گوید بدهکاری یک هغته در میان برو،بعد می گوید چقدر OTمی خوری یک شب نخور به جای آن یک بس شیره بخور هم آخر کار دارو کم نمی اوری واین هم همان تریاک است فرق نمی کند واینقدر قشنگ تورا  روی پله اول می برد که متوجه نشوی . راه این است که من ار جمع جدا نشوم وآن بله  اول رانگویم واولین خطا را نکنم واشتباه خود را در نطفه خفه کنم .

انسان موجودی است که خودش سر خودش کلاه می گذارد .نمی شود من شماره فلان دختر در گوشیم باشد وبخواهم رها شوم یا سفید یا سیاه خاکستری نمی شود دو رنگی نمی شود .
نمی شود چشم من در حریم ناموس فلانی باشد و بخواهم رها شوم .
برای آنهایی که حال خوشی ندارند دوراه بیشتر وجود ندارد .یا به نیروی الهی بپیوندند یعنی به کنگره آمده وآموزش بگیرند یا در تاریکی بمانند ودر اعمال تاریک سقوط کنند .

جلسه راس ساعت 8:10 دقیقه به پایان رسید 
تعداد مشارکت کنندگان:6نفر 
نویسنده :مسعود عبدالهی .باآرزوی سلامتی 

نوع مطلب : گزارش عملکرد لژیون، 
برچسب ها : کنگره 60 :انسان، روح، نفس، جن، کنگره 60 :اعتیاد، درمان، راهکارها،
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
کدهای جاوا اسکریپت